AlphaOne jest firmą zbudowaną na fundamencie doświadczenia i fachowej wiedzy. Zapewniamy Państwu pełną dyskrecję działania, bezpieczeństwo współpracy, wysoką efektywność śledztwa oraz realizm w planowaniu możliwości ustaleniowych.

Szeroka współpraca z biurem prawnym oraz doświadczenie procesowe współpracujących z nami detektywów gwarantują poprawność zebranego materiału dowodowego i kompleksowe wykorzystanie w procesie.

Działamy zawsze w obliczu prawa, skrupulatnie przestrzegając obowiązujących przepisów. Gwarantujemy bezpieczeństwo danych osobowych i skuteczność proponowanych rozwiązań sprawy. Ponadto, nasze usługi wyróżniają się na rynku ze względu na szybkość i skuteczność działania.

Ze względu na możliwości oraz doświadczenie zawodowe oferujemy szeroki zakres współpracy, w tym: poszukiwanie osób i mienia, ustalanie miejsca pobytu osób ukrywających się, kompleksową pomoc w sprawach rozwodowych, niejawną obserwację osoby, windykację, ustalanie majątku dłużników, dokumentację procesową zdrad i niewierności partnerskiej oraz monitoring GPS.

Prowadzone przez nas sprawy są szczegółowo dokumentowane.

Dyskrecja i anonimowość śledztwa jest naszym priorytetem.

W celu uzyskania szerszej informacji prosimy o bezpośredni kontakt telefoniczny lub mailowy.