O nas

Profesjonalizm i pasja

AlphaOne

powstała jako odpowiedź na aktualne i coraz częściej występujące, zagrożenia w środowisku naszej pracy oraz życia prywatnego. Oferta, którą przygotowaliśmy wynika z wielu lat doświadczeń jakie zdobywaliśmy w prezentowanych przez nas dziedzinach. Ścisła kooperacja z najlepszymi firmami, uczelniami i jednostkami specjalnymi pozwoliła nam przygotować produkt w postaci szkoleń i usług, które z pewnością spełnią najwyższe, a przede wszystkim aktualne światowe standardy. Potwierdzeniem naszych kompetencji są setki szkoleń i badań z zakresu bezpieczeństwa, w które byliśmy zaangażowani. Współpracujemy tylko z profesjonalistami dzięki czemu dyskrecja, fachowość i skuteczność towarzyszą nam każdego dnia pracy.

AlphaOne jest: 

  • certyfikowaną przez DEKRA instytucją szkoleniową w zakresie Standardu Usług Szkoleniowo – Rozwojowych Polskiej Izby Firm Szkoleniowych (SUS 2.0). Numer certyfikatu: DEKRA/SUS/001043.
  • centrum szkoleniowym amerykańskiej organizacji NAEMT – National Association of Emergency Medical Technicians, przy której działa Komitet TCCC – Tactical combat Casualty Care. NAEMT Training Center no. 9107.
  • jednostką uprawnioną przez Urząd Lotnictwa Cywilnego do wykonywania szkoleń praktycznych i oceny umiejętności pilotów bezzałogowych statków powietrznych w odniesieniu do: NTS-01, NTS-02, NTS-03, NTS-04, NTS-05, NTS-06, NTS-07.

 

Numer w Rejestrze Instytucji Szkoleniowych: 2.02/00045/2020.
Numer w Rejestrze Szkół i Placówek Oświatowych: 274401.

Baza szkoleniowa

Dysponujemy własnym obiektem szkoleniowym w skład, którego wchodzi m.in. parking na 60 samochodów, plac treningowy, ogródek saperski, strzelnica zewnętrzna z 6 osiami o długości: 25, 50 i 100 m.

logotyp Alphaone biały
Wasze jutro, to nasze wczoraj