HEAT

Hostile Environment Awareness Training 

Cywilizacja przyniosła ze sobą nie tylko szereg zdobyczy ułatwiających nam życie, ale także mnóstwo niebezpieczeństw, które czyhają na nas w przestrzeni miejskiej. Przyzwyczajenie do wygody, jaką oferuje nam znajoma codzienność powoduje, że nie jesteśmy gotowi na nieprzewidziane przeszkody. Warto być przygotowanym, wyposażonym w wiedzę, która w sytuacji wyjątkowej może uratować życie. 

Wszystkie zajęcia prowadzone są przez osoby posiadające stosowne doświadczenie i lata praktyki na stanowiskach związanych z bezpieczeństwem osób i instytucji. Potwierdzeniem kompetencji i wiedzy wykładowców są setki zrealizowanych operacji specjalnych, szkoleń i badań, w które byli zaangażowani. Zajęcia prowadzone przez byłego technika bombowego, aktywnego ratownika medycznego, czy eksperta do spraw broni i amunicji dają uczestnikom gwarancję, że przekazywana im wiedza będzie podana naprawdę „z pierwszej ręki”, do tego w atrakcyjny, niesztampowy sposób. 

Podczas pięciu intensywnych dni będziesz poddany treningowi zawierającemu zagadnienia z dziedzin przedstawionych poniżej: 

  • Walka w bliskim kontakcie (KRAV MAGA) 
  • Strzelectwo bojowe z pistoletu 
  • SERE i URBAN SERE (Survival, Evasion, Resistance and Escape) 
  • TECC (Tactical Emergency Casualty Care) 
  • Zagrożenia z grupy CBRNE (Chemical, Biological, Radiological, Nuclear, Explosives) 
logotyp Alphaone biały
Wasze jutro, to nasze wczoraj