Szkolenia Strzeleckie

Oferujemy Państwu możliwość szkoleń strzeleckich na wszystkich poziomach zaawansowania. Trening jest dostosowany do poziomu, możliwości i oczekiwań odbiorcy. Szkolenie bazuje na doświadczeniach najlepszych jednostek specjalnych i antyterrorystycznych z kraju i ze świata. W trakcie zajęć stosowane są skuteczne metody treningowe, których zadaniem jest przygotować kursanta do świadomego działania w warunkach zagrożeń występujących w życiu codziennym i pracy. 

Kładziemy szczególny nacisk na realność  stosowanych technik i procedur. W naszej pracy stosujemy różnego rodzaju modele szkoleniowe i środki dydaktyczne, by szkolony miał okazję sprawdzić swoje umiejętności na poszczególnych etapach rozwoju strzeleckiego. 

Nasze doświadczenie to nie tylko lata spędzone na strzelnicy, ale też setki operacji bojowych w różnych zakątkach świata. Potwierdzeniem naszej skuteczności są setki wyszkolonych funkcjonariuszy i żołnierzy różnych formacji mundurowych. 

W trakcie szkolenia bazujemy głównie na pistoletach Glock 17 i 19, HK USP i karabinkach z rodziny M4 oraz Kałasznikowa. 

Dla odbiorców rządowych możliwe jest zorganizowanie szkolenia na broni maszynowej, mało i wielkokalibrowej, gładkolufowej, granatnikach i moździerzach. 
Koszt szkolenia uzależniony jest od wielu czynników m.in. miejsca szkolenia, czasu treningu, wielkości grupy, dlatego do ustalenia go niezbędny jest kontakt mailowy bądź telefoniczny. 

Nie prowadzimy zajęć strzeleckich dla klientów indywidualnych.

logotyp Alphaone biały
Wasze jutro, to nasze wczoraj